KrajRegion

CAFE SILESIA: Świąteczny Koncert Fundacji TVS. Burza art&decou

Dziś w programie – Michalina Starosta o Świątecznym Koncercie Charytatywnym Fundacji TVS oraz „Burza art&decou”, czyli o rękodziele.

 

W „Cafe Silesia” oczywiście świąteczne nastroje. Michalina Starosta opowie o zbliżającym się, wyjątkowym koncercie Telewizji TVS i Radia Silesia na rzecz podopiecznych Fundacji TVS. Kogo zobaczymy na scenie podczas tego szczytnego wydarzenia?

W studio „Cafe Silesia” również Weronika Burzyńska, czyli „Burza art&decou”. O rękodziele i sposobach na własnoręczne przyozdobienie domu na święta.

Oglądaj „Cafe Silesia” w każdy poniedziałek i czwartek w TVS o 16:35!

Arni pokazał w Katowicach kaloryfer, a urzędnicy rachunki za śmieci!

TVS i Radio Silesia grają razem dla potrzebujących

W okresie okołoświątecznym pomoc dla potrzebujących jest szczególnie ważna. W ten czas Telewizja TVS oraz Radio Silesia łączą swoje siły, by pomóc tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Dziś (13 grudnia) w studio „Cafe SilesiaMichalina Starosta zdradzi szczegóły zbliżającego się Świątecznego Koncertu Charytatywnego na rzecz podopiecznych Fundacji TVS.

Koncert odbędzie się 29 grudnia o 16:00 w Auli WST w Zabrzu (Wydziale Nauk Medycznych). Cały dochód z imprezy trafi na konto potrzebujących Fundacji TVS.

Kogo zobaczymy na scenie? Oglądajcie TVS dziś o 16:35, żeby się przekonać!

Stwórz sam ozdoby świąteczne

Co zrobić, aby nasz dom wyglądał pięknie i świątecznie? To pytanie zadamy już dziś o 16:35 w programie „Cafe SilesiaWeronice Burzyńskiej z „Burza art&decou”. Dowiemy się również, jak samodzielnie wykonać ozdoby świątecznie. Podpytamy też, z jakich materiałów można wykonać ozdoby, by wprowadzić nasz dom w prawdziwie magiczny, świąteczny nastrój.

Cafe Silesia (fot. TVS)
Cafe Silesia (fot. TVS)

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Świąteczne gotowanie z Hanysem przy garach: Damian Holecki, Mirosław Jędrowski i Mona Lisa opowiadają o bożonarodzeniowych tradycjach

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close