AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Centrum Szkoleniowe TVS na PulsHR_Day w Międzynarodowym Centrum Kongresowym! [ZDJĘCIA]

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day. Zapraszamy Was do odwiedzenia stoiska Centrum Szkoleniowego TVS!

 

PulsHR_Day ruszyło w środę, 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych HR w Polsce, i największe na śląskim rynku pracy, które organizuje Grupa PTWP i portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Co dzieje się obecnie w obszarze HR, jakie są nowe trendy w tej dziedzinie, jak tworzyć lepsze miejsca pracy i jak skutecznie rekrutować oraz szkolić – na te i na wiele innych pytań odpowiedzi można szukać na PulsHR_Day w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

 

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day

 

Wszystkiego o nowoczesnych szkoleniach z bardzo wielu dziedzin dowiecie się na specjalnym stoisku Centrum Szkoleniowego TVS. Zasięgnąć tu można porady jak starać się o sięgające nawet 80% dofinansowanie do szkoleń, na jakie szkolenia w danej firmie szczególnie kłaść nacisk, aby w relatywny sposób przełożyły się one na wyniki pracowników i samej firmy, dowiecie się także o szkoleniowych nowościach, jakie przygotowało Centrum Szkoleniowe TVS.

 

Wszystkiego o nowoczesnych szkoleniach z bardzo wielu dziedzin dowiecie się na specjalnym stoisku Centrum Szkoleniowego TVS.

 

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: ogólnopolskiej konferencji oraz targów pracy, kariery i rozwoju

15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego, coachowie oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo branżowe, wyzwania rekrutacyjne, partnerstwo publiczno-prywatne, nowatorskie zarządzanie organizacją, rosnący sektor BPO czy nowoczesna technologia w HR.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ruszyło Centrum Szkoleniowe TVS!

 

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwoli na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_Day to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

 

Wydarzenie uzupełnią Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego. 15 listopada w Katowicach odwiedzający wydarzenie poznają najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie znajdą dobrego kandydata do pracy.

 

PulsHR_Day to także jedyna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR.(źr: www.pulshr.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close