AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Będą spore korki i utrudnienia. Rusza przebudowa ulic przy Galerii Libero

Kierowcy muszą przygotować się na korki w Katowicach. Zwłaszcza ci, którzy będą jechali do centrum Katowic od strony Tychów. Wszystko przez budowę nowego centrum handlowego, czyli Galerii Libero.

 

Trwa przebudowa ulic w rejonie budowanego sklepu. Teraz zamknięty zostanie odcinek ul. Jankego. -Skrzyżowanie ulic Kościuszki i Kolejowej jest skrzyżowaniem, które jest bardzo obciążone. W godzinach szczytu przejeżdża tam nawet 15 tys. pojazdów. Natomiast przebudowa będzie polegać na wybudowaniu bezkolizyjnego, piętrowego zjazdu. Jeślibyśmy jechali od strony Mikołowa w kierunku centrum Katowic, będzie można bezkolizyjnie zjechać na ul. Kolejową za pomocą tzw. ślimaka – tłumaczy Maciej Stachura, UM Katowice.

Kierowcy muszą przygotować się na korki w Katowicach. Zwłaszcza ci, którzy będą jechali do centrum Katowic od strony Tychów

Przebudowa ruszy w czwartek, 16 listopada i ma potrwać do końca stycznia przyszłego roku. W tym czasie zamknięty zostanie odcinek ul. Jankego od skrzyżowania z ul. Kolejową do wyjazdu z parkingu sklepu Lidl. (Łukasz Kądziołka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close