KrajRegion

Chciała zadźgać 11-letnią córeczkę. Później próbowała odebrać sobie życie

39-latka próbowała ugodzić nożem 11-letnią córkę, która leżała w łóżku. Dziewczynka zdążyła jednak zasłonić się ręką. Matce dziewczynki grozi dożywocie.

 

Pod ostrzałem! Strzelają do dzików, chcą „odstrzelić” władze JSW! TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w godzinach wieczornych w jednej z miejscowości powiatu lubańskiego. Dyżurny został powiadomiony o zranieniu nożem małoletniej przez jej matkę.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 39-letnia kobieta – matka czwórki dzieci zaatakowało swoją 11-letnią córkę leżącą w łóżku, próbując ugodzić ją nożem. Małoletnia zasłoniła się ręką w wyniku czego została zraniona w lewą dłoń. Zaalarmowane krzykiem rodzeństwo obezwładniło matkę, zabierając jej nóż. Następnie kobieta nożem próbowała odebrać sobie życie, raniąc się w szyję.

Dziewczynce oraz jej matce na miejscu została udzielona pomoc medyczna przez załogę pogotowia ratunkowego. 39-latka została zatrzymana i w związku z posiadanymi obrażeniami przewieziono ją w asyście policji do szpitala, gdzie trafiła również jej córka.

Kobiecie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa swojej córki. Na podstawie zebranych materiałów i dowodów, Sąd Rejonowy w Lubaniu zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na okres 3 miesięcy.

Na wniosek policji pokrzywdzona oraz jej rodzeństwo zostali objęci opieką psychologa.

Zgodnie z obowiązującym prawem za popełnione przestępstwo kobiecie może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close