KrajRegion

Chorzów: Informacja OPS Chorzów dotycząca wypłaty świadczeń

Chorzów: W związku z zaistniałą sytuacją w kraju i w konsekwencji dużą absencją pracowników OPS Chorzów informuje, że przelewy świadczeń dokonywane są sukcesywnie w ramach możliwości kadrowych i technicznych.

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

 

OPS Chorzów informuje

Świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego za miesiąc marzec br. zrealizuje się do końca miesiąca po uprzedniej weryfikacji. To z kolei może spowodować, że data przelewu może być inna, niż w miesiącach poprzednich.

Informacja o wypłacie świadczeń za dany miesiąc do końca miesiąca znajduje się również na decyzjach administracyjnych o przyznaniu świadczenia i jest zgodna z przepisami prawa.

Jak podkreśla OPS Chorzów, pracownicy dokładają wszelkich starań, by wszystkie świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego za marzec br. wypłacono do końca miesiąca.

Świadczenia wychowawcze (500+) za miesiąc marzec br. wypłaci się do 21 marca br. Odbędzie się to wraz ewentualnymi nadpłatami, jak również zgodnie z terminami wypłat, jak w miesiącach poprzednich.

źr.: mojchorzow.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Poszukiwane osoby, które miały kontakt z proboszczem jednej ze śląskich parafii! [KOMUNIKAT SANEPIDU]

Koronawirus: Anna i Robert Lewandowscy dają 200 tys.zł na szpital w Tychach!

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w woj.śląskim. Zobaczcie SZCZEGÓŁY

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close