Region

Chorzów: kibole, którzy napadli na 18-latka zatrzymani

Policja z Chorzowa zatrzymała dwóch pseudokibiców jednej z miejscowych drużyn, którzy w listopadzie napadli na 18-letniego mężczyznę. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt.

 

 

Były prezydent traci mandat, bo ma pianino? I co jest w poradniku „Jak przeżyć na SOR?” Sprawdźcie w TOP 5 SILESIA FLESZ!

Pod koniec listopada policja została powiadomiona przez młodego mieszkańca Chorzowa, że na ul. Armii Krajowej został brutalnie pobity i okradziony przez nieznanych mu mężczyzn.

Sprawą zajęli się chorzowscy śledczy. Dzięki zebranym dowodom ustalili, że za tym przestępstwem stoją dwaj młodzi mężczyźni. 18-latek oraz jego o rok starszy znajomy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

Jak się okazało, dla starszego z nich nie był to pierwszy konflikt z prawem, bowiem już na swoim koncie podobne przestępstwo. Na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt. Za to przestępstwo grozi im nawet 12 lat więzienia.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close