AlarmRegionWiadomość dnia

Chorzów: Potężny korek na DTŚ! Karambol 8 samochodów przy Ruchu Chorzów [WIDEO]

Ogromny korek na DTŚ w Chorzowie! Po karambolu, w którym zderzyło się w sumie 8 samochodów, korek sięga od Chorzowa do Świętochłowic.

 

 

Ogromny korek utworzył się na DTŚ w Chorzowie. Na pasach jezdni w stronę Katowic doszło do dwóch karamboli – w pierwszym zderzyły się 3 samochody, w drugim, w tym samym niemal miejscu – 5. Karambol miał miejsce w środę, 20 marca na wysokości stadionu Ruchu Chorzów.

Ogromny korek utworzył się na DTŚ w Chorzowie. Na pasach jezdni w stronę Katowic doszło do dwóch karamboli - w pierwszym zderzyły się 3 samochody, w drugim, w tym samym niemal miejscu - 5 (fot.alarm@tvs.pl)
Ogromny korek utworzył się na DTŚ w Chorzowie. Na pasach jezdni w stronę Katowic doszło do dwóch karamboli – w pierwszym zderzyły się 3 samochody, w drugim, w tym samym niemal miejscu – 5 (fot.alarm@tvs.pl)

-Na razie ustalamy przyczyny tego zdarzenia, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale są ogromne utrudnienia na Drogowej Trasie Średnicowej, zalecamy więc kierowcom jadącym w stronę Katowic zjazd z DTŚ w Dąbrowskiego, a nawet wcześniejszymi węzłami, bo korek jest spory – mówi nam asp. Sebastian Imiołczyk z KMP Chorzów.

Korek sięga w tej chwili Świętochłowic i pokonanie tego krótkiego odcinka (do miejsca, w którym doszło do karambolu) zajmuje kierowcom pół godziny! Na miejscu są wszystkie służby, ściągane są także lawety, którymi usuwane będą rozbite w karambolu na DTŚ samochody.

Chorzów: Potężny korek na DTŚ! Karambol 8 samochodów przy Ruchu Chorzów (alarm@tvs.pl)
Chorzów: Potężny korek na DTŚ! Karambol 8 samochodów przy Ruchu Chorzów (alarm@tvs.pl)

Wg. policjantów obsługujących zdarzenie, utrudnienia powinny zakończyć się po godzinie 10.00. Do tego czasu najlepiej omijać DTŚ i jadąc w stronę Katowic wybierać inne drogi.

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close