KrajRegion

Chorzów: Tragiczny wypadek na DTŚ [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek na chorzowskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej. Próbujący przebiec przez trasę mężczyzna został potrącony przez samochód. Zmarł na miejscu. 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wczoraj, około godz.6:20 na chorzowskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci na lewym skrajnym pasie w kierunku Katowic potrącony został mężczyzna. Pomimo natychmiast podjętych działań przez ratowników medycznych, którzy jadąc swoim prywatnym samochodem zauważyli ten wypadek i niezwłocznie przystąpili do reanimacji pokrzywdzonego, mężczyzna zmarł. Kierujący osobowym renaultem 30-latek był trzeźwy. Na czas przeprowadzanych pod nadzorem prokuratora czynności DTŚ w kierunku trasy Katowic była całkowicie zamknięta. Zorganizowano objazdy. Chorzowscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Chorzów: Tragiczny wypadek na DTŚ [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA] (fot.Śląska Policja)
Chorzów: Tragiczny wypadek na DTŚ [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA] (fot.Śląska Policja)
żr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close