RegionŚwiat

Nowe połączenia z Katowice Airport. Dolecicie do Bułgarii i na Ukrainę

Irlandzki przewoźnik poszerza swoją ofertę w Katowice Airport. 15 stycznia 2020 r. w ofercie Ryanaira w Katowice Airport pojawi się kierunek, który nigdy wcześniej nie był dostępny z KTW: ukraiński Chersoń.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Trasa będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu: w środy i niedziele. Z nowej pozycji będzie można skorzystać również w trakcie rozkładu „Lato 2020”.

Począwszy od sezonu letniego 2020, Ryanair do swojej oferty w Katowice Airport wprowadzi również nową sezonową trasę: Burgas w Bułgarii. Kierunek będzie dostępny od czerwca do sierpnia i obsługiwany dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Burgas to już 20 trasa Ryanaira dostępna w rozkładzie „Lato 2020” z KTW.

Do Burgas sezonowo kursują również samoloty Wizz Aira. W trakcie przyszłorocznego sezonu letniego węgierski przewoźnik zaoferuje loty między Katowice Airport a portem lotniczym Burgas od czerwca do początku września.

Źródło: Katowice Airport

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Metropolia zbuduje chce zbudować spalarnię! Gdzie powstanie zakład utylizujący śmieci?

Co z meczem Izrael-Polska? Jest DECYZJA PZPN!

Katowice: Przebudowa DK 81 w Giszowcu. Następny etap prac od 14 listopada

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close