RegionWiadomość dnia

Cios prosto w serce – to przyczyna zgonu 13-letniej Patrycji. Była w ciąży [NOWE FAKTY]

13-letnia Patrycja, zamordowana w Piekarach Śląskich, była w ciąży – tak wynika z przeprowadzonej w piątek rano sekcji zwłok. Prokuratura Okręgowa w Gliwicach poinformowała, że ze wstępnych ustaleń wynika iż bezpośrednią przyczyną śmierci dziewczyny była rana kłuta serca. To nie wszystko…

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Podczas sekcji zwłok śledczy stwierdzili na ciele nastolatki kilkanaście ran kłutych klatki piersiowej, brzucha oraz gardła. Teraz biegli czekają na wyniki badań toksykologicznych i histopatologicznych. Wczoraj sąd podjął decyzję o umieszczeniu na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich 15-letniego Kacpra Ś., który przyznał się do zabójstwa Patrycji.

– Sąd prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest ustalenie, czy nieletni dopuścił się czynu, w toku tego postępowania również będzie zbierał informacje o osobie nieletniego poprzez opinię szkoły, odpowiednie opinie psychologów, czy też pedagogów i na podstawie tego podejmie decyzję jakie środki – mówi Tomasz Pawlik, Sąd Okręgowy w Gliwicach.

Według ustaleń policji między parą miało dojść do kłótni. Później 15-latek miał zaatakować dziewczynę nożem kuchennym, a jej ciało porzucić na nieużytkach za jednym z supermarketów w Piekarach Śląskich. Najsurowszą karą, jaką nastolatek może ponieść, jest umieszczenie go w zakładzie poprawczym do 21. roku, ponieważ w chwili zabójstwa nie miał ukończonego 15. roku życia.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabójstwo Patrycji: Zamordowana 13-latka była w ciąży? Ma to wyjaśnić sekcja zwłok

Kto jest odpowiedzialny za osiedlowe drogi? Od dwóch dni większość z nich to zimowy koszmar! [WIDEO]

Nowe zasady kwalifikacji wojskowej w 2021 roku

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close