KrajRegionŚwiat

Co się stało? Linie lotnicze Ryanair odwołują loty! Kłopoty ma 50 tysięcy pasażerów!

Środa i czwartek w przyszłym tygodniu to będzie sądny dzień dla prawie 50 tysięcy pasażerów linii lotniczych Ryanair. Ryanair odwołuje bowiem loty w całej Europie! Dlaczego?

 

Ryanair odwołuje 25 i 26 lipca – a więc w następne środę i czwartek – około 300 lotów w Europie. Mniej będzie kursów między innymi do i z Portugalii, Hiszpanii czy Belgii. Jak informuje Ryanair – powód odwołania lotów to planowany na te dni protest personelu pokładowego.

Niestety – walka o lepsze warunki pracowników, spowoduje spore utrudnienia dla niemal 50 tysięcy pasażerów linii Ryanair. Jak zapewnia lotnicza linia – dostali oni już SMS-owe powiadomienie o odwołaniu lotów. Informacja została rozesłana także mailem.

Najwięcej samolotów Ryanair odwołał na trasach do Belgi – niemal co trzeci kurs. Skasowano także połączenia obsługujące ruch do Portugalii i Hiszpanii. Mimo, iz kumulacja kłopotów pasażerów przewidywana jest na przyszły tydzień, już w ten piątek (20.07) z powodu strajków pilotów linia Ryanair musi odwołać ponad 20 lotów między Irlandią i Wielką Brytanią.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close