AlarmKrajRegionSport

Co tu się stało!!! [WIDEO] Spadochroniarz wylądował na meczu IV ligi pomiędzy piłkarzami!

Spadochroniarz wylądował na środku boiska w trakcie meczu IV ligi piłki nożnej! Okazało się że miał kłopoty – było to lądowanie awaryjne.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Wszystko rozegrało się w trakcie meczu IV ligi w Elblągu. Rezerwy Olimpii Elbląg mierzyły się z Pisą Primavera Barczewo. Kiedy mecz trwał w najlepsze, nagle z nieba sfrunął na środek boiska spadochroniarz. Wideo z tego incydentu wrzucił do sieci Warmińsko Mazurki Związek Piłki Nożnej.

Okazało się, że to nie żadna meczowa atrakcja – a lądowanie awaryjne. Spadochroniarz miał w powietrzu kłopoty i widząc szerokie boisko – postanowił na nim wylądować. Na szczęście lądowanie odbyło się bez problemów. W całym, nietypowym zajściu nikt nie ucierpiał.

Sędzia spotkania podszedł do sprawy z humorem – upewniwszy się, że spadochroniarzowi nic się nie stało, kiedy zwinął swój spadochron i opuścił boisko – dostał od arbitra żółtą kartkę 😉

Dla kronikarskiego obowiązku napomkniemy tylko, że Olimpia Elbląg nie zrażona dziwacznym wydarzeniem, nie dała wybić się z rytmu i rozgromiła Barczew 6-1.

 

red: W.Żegolewski
źródło: WMZPN, TVN 24

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czy rodzice puszczą dzieci do szczepień na covid? Ruszyła rejestracja nastolatków 12-15 lat

Na dwie godziny odeszły od łóżek. Pielęgniarki i położne zorganizowały protest w Katowicach

Wesela odblokowane z kolejnych obostrzeń, ale jest dużo drożej niż przed lockdownem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close