KrajRegionWiadomość dnia

Córka zadzwoniła na policję: Nie mam kontaktu z matką. W mieszkaniu znaleziono szkielet!

Szokujące odkrycie podczas policyjnej interwencji. Do mundurowych zadzwoniła kobieta, mówiąc, że nie ma kontaktu z mamą, która jest schorowana. Policjanci pojechali na miejsce. W mieszkaniu znaleźli szkielet!

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Jak wynika z policyjnych informacji – zamieszkująca za granicą kobieta zadzwoniła w środku nocy do policjantów z komisariatu w Terespolu. Powiedziała, że nie potrafi skontaktować się z mieszkającą w Terespolu matką. 58-letnia kobieta według relacji córki miała mieć kłopoty ze zdrowiem. Policjanci długo się nie zastanawiali – natychmiast pod wskazany adres wysłano patrol.

Mieszkanie było zamknięte, nikt nie odpowiadał na pukanie – policjanci weszli więc do mieszkania wspólnie ze strażakami.

-Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka – czyli babcia zgłaszającej cała sprawę kobiety – relacjonują policjanci.

Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań.

 

źródło: TVN 24
red: W. Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czekali na zabójcę na pogrzebie. Pochowano ofiary zabójstwa w Borowcach [WIDEO]

Kibice mogą się się srogo zdziwić. Ruch Chorzów w nowym sezonie zagra w czeskiej i słowackiej lidze!

Nawet 250 km/h. Tyle może jechać pociąg do Jastrzębia-Zdroju. Umowa na linię podpisana

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close