AlarmRegion

Cud na Śląsku! Ziemia ogrodowa w workach zmieniła się w coś zupełnie innego! [FOTO]

Była już amfetamina w słoiku z dżemem, narkotyki w zamrażarce, ale to ociera się już o cud. Policjanci, kiedy zajrzeli do worków z ziemią ogrodową – znaleźli w nich coś zupełnie innego.

 

 

Mówimy głośne NIE!!! teleporadom! Wszyscy mają już dość! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!


Na częstochowskim osiedlu Parkitka policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Przy kierującym 29-latku znaleźli prawie 1kg tytoniu. Na tym kontrola drogowa się nie zakończyła. Nieumundurowani stróże prawa przeszukali również jego miejsce zamieszkania, gdzie w pomieszczeniach gospodarczych na terenie posesji znaleźli tytoń przechowywany w 2 workach papierowych i 2 jutowych. Jednak uwagę funkcjonariuszy zwróciły szczelnie zamknięte worki foliowe z ziemią ogrodową. Policyjny nos nie zawiódł, bo w 7 workach po ziemi ukryty był tytoń.

Dzięki tym działaniom prawie 140 kg tytoniu do palenia nie trafi na rynek. Mężczyzna naraził Skarb Państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego o prawie 116 000 złotych i podatku VAT o ponad 31 000 złotych. Za paserstwo akcyzowe 29-letniemu mieszkańcowi powiatu częstochowskiego grozi teraz wysoka grzywna.

 

źródło: KWP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ostatnia kopalnia na Śląsku zostanie zamknięta w 2049r. Bolesne porozumienie związkowców z rządem podpisane

POTĘŻNY Jumbo jet z Wuhan wylądował w Pyrzowicach! Boeing 747-400 ERF przywiózł transport maseczek

Ciężarówki z tajemniczą substancją w Sosnowcu. Prokuratura już wie, do kogo należą

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close