Region

Częstochowa: Pobił pieszego, bo ten zwrócił mu uwagę, że brawurowo jeździ

Częstochowa. Kierowca clio pobił 51-letniego przechodnia. Powodem jego agresji było zwrócenie mu uwagi na niebezpieczny styl jazdy jedną z ruchliwych ulic w Częstochowie. 51-latek z obrażeniami klatki piersiowej i głowy trafił do szpitala. Napastnik na kilka miesięcy trafił do aresztu.

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Do zdarzenia doszło w sobotę, przy alei Niepodległości w Częstochowie. Rozpędzone clio kierowane przez 27-latka uderzyło w przydrożny krawężnik. Gdy kierowca wysiadł z samochodu, przechodzący tamtędy 51-latek zwrócił mu uwagę na jego brawurową jazdę. To wywołało agresję u młodego kierowcy. Najpierw użył gazu, a następnie przewrócił 51-latka. Leżącego na ziemi uderzał oraz kopał po całym ciele. Pieszy z obrażeniami głowy i klatki piersiowej trafił do szpitala.

Jak się okazało, napastnik objęty był systemem dozoru elektronicznego, ponadto był też poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu i odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności. Decyzją sądu, za swój chuligański wybryk trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szczepienia coraz bliżej! Jaki jest plan szczepień na Covid-19 w Polsce? [WIDEO]

Pierwsza fabryka polskich samochodów elektrycznych powstanie w woj.śląskim! [WIDEO]

Prezenty dla bezdomnych! Fundacja TVS ruszyła z pomocą [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close