Oglądaj w TVSRegion

Czy w metropolii powstanie spalarnia odpadów? [LOŻA PREZYDENTÓW]

Czy w GZM powstanie spalarnia odpadów? Zastanowimy się nad plusami i minusami jej budowy razem z gośćmi programu „Loża Prezydentów” już w środę 12 lutego o 17:55 w TVS.

 

Każdego roku liczba produkowanych przez Polaków śmieci rośnie. Nie inaczej jest w miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Na dodatek, firmy zajmujące się odbiorem odpadów mają coraz większy problem z ich dalszym zagospodarowaniem. Załamał się rynek makulatury, nie ma co zrobić z tzw. paliwem alternatywnym, czyli RDF, rosną góry opon. Stąd pomysł na budowę spalarni odpadów w metropolii. Czy to jedyne i najlepsze rozwiązanie? O tym będziemy rozmawiać w kolejnym odcinku programu „Loża Prezydentów”.

Zaproszenie do udziału w dyskusji przyjęli Grzegorz Podlewski, członek zarządu GZM, Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia, Dariusz Wójtowicz, prezydent Mysłowic i Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej. Początek programu w środę 12 lutego o godz. 17:55. Zaprasza Grzegorz Żądło.

 

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się wokół. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi w „Loży Prezydentów”. Widzimy się w każdą środę o 17:55 w TVS.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia ofiara śmiertelna tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej! Kawał dachu uderzył w narciarzy!

Sosnowiec: 11-latek zmarł w domu dziecka. Prokuratura wyjaśnia, jak do tego doszło

Nowe przepisy dla tych, którzy chcą wziąć ślub kościelny!

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close