RegionWiadomość dnia

DK 94 w Sosnowcu: Ruszyła przebudowa, są utrudnienia, zmiana organizacji ruchu i korki

Od dzisiaj w Sosnowcu duże zmiany przy przebudowie skrzyżowania na DK 94 na wysokości Makro. Nowa organizacja ruchu może zaskoczyć kierowców.

 

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

-Dla tych wszystkich, którzy jadą tranzytem to są dobre zmiany. Ponieważ sygnalizacja świetlna na zbiegu DK 94 i ulicy Długosza będzie miała troszkę inne zadanie. Nie będzie wlotów i wylotów z ulicy Długosza – zielone światło dla jadących na DK 94 będzie się świeciło dłużej, czyli łatwiej im będzie tamtędy przejechać. Gorzej dla mieszkańców, którzy zazwyczaj korzystali z ulicy Długosza aby dostać się na DK 94. Tutaj są poważne objazdy przez niemal całe Zagórze i dużą część Śródmieścia – mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy UM Sosnowiec.

 

Zmiany te będę obowiązywać do marca przyszłego roku, związane są one z przebudową infrastruktury, która znajduje się pod ziemią. Przebudowa DK 94 w Sosnowcu to jedna z najdroższych inwestycji drogowych w mieście. Za 100 mln zł wykonawca całkowicie zmieni układ drogowy w tym miejscu.

Zamiast jednopoziomowego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, pojawi się dwupoziomowe. Prace mają się zakończyć w grudniu przyszłego roku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

POMÓŻCIE!!! Potrzebna krew dla saperów z Gliwic! Przyłączcie się do policyjnej akcji

Tajemnicza kula na skrzyżowaniu w Zabrzu! Kierowcy nie wiedzą, co to jest! [ZDJĘCIA]

Polacy polecą na Marsa! Dokument w sprawie misji na Marsa podpisany! [WIDEO

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close