RegionWiadomość dnia

Dlaczego matka porzuciła 3,5-letniego chłopca w Sosnowcu? Policja wciąż wyjaśnia sprawę [WIDEO]

Chłopiec porzucony na ulicy w Sosnowcu. Wczoraj krótko po opublikowaniu tego zdjęcia udało się namierzyć jego matkę. Nagrana przez kamery kobieta przyjechała tramwajem linii 21 do centrum Sosnowca, zaprowadziła 3,5-letniego syna do pomnika Jana Kiepury i zostawiła go tam, a następnie odjechała autobusem. Kluczowy będzie najprawdopodobniej materiał z monitoringu.

 

 

Polska czerwoną strefą! Czy grozi nam MEGA-LOCKDOWN?! TOP 5 Silesia Flesz


-Dzisiaj również z tymi nagraniami zapoznał się prokurator. Następnie została przesłuchana osoba, która chłopczyka odprowadziła do Komendy Miejskiej Policji, która go znalazła po prostu. Następnie, w dniu dzisiejszym, matce dziecka został przedstawiony zarzut o czyn z art. 210 par. 1 KK – mówi Magdalena Ziobro, Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Południe.

Matka jest oskarżona o porzucenie osoby małoletniej. Kobieta złożyła wyjaśnienia, ale nie przyznała się do winy. Prokurator zadecydował o objęciu jej policyjnym dozorem. O dalszym losie chłopca zadecyduje sąd rodzinny.

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Protest pracowników gastronomii! Bez pomocy rządu branża nie przetrwa – twierdzą protestujący [WIDEO]

MEN: Nie ma naszej zgody na zachęcanie dzieci oraz młodzieży do chuligańskich i wulgarnych zachowań

Kancelaria Premiera: Personel medyczny nie będzie podlegał kwarantannie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close