KrajRegion

Kancelaria Premiera: Personel medyczny nie będzie podlegał kwarantannie

Personel medyczny nie będzie podlegał kwarantannie – poinformował podczas konferencji prasowej szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Dzięki możliwości wykonywania testów antygenowych praktycznie codziennie przed przystąpieniem do pracy, jeśli będzie taka potrzeba, pracownicy będą mogli być weryfikowani.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W nocy zostały zmienione przepisy, w taki sposób, że personel medyczny zostaje zwolniony z kwarantanny – oświadczył Dworczyk na wtorkowej konferencji prasowej.

Poinformował, że do tej pory na kwarantannie przebywało ponad 30 tys. osób z personelu medycznego, co – ocenił – stanowi ogromny ubytek w skali całej służby zdrowia.

Dzięki możliwości wykonywania szybkich testów antygenowych, pracownicy będą mogli być weryfikowani tuż przed przystąpieniem do pracy.

Źródło: Polsat NEws

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Okolica Katedry Chrystusa Króla jak po przejściu dziczy. Elewacje i ściany zdemolowane po Strajkach Kobiet [WIDEO, ZDJĘCIA]

Budowa szpitala polowego dla chorych na COVID ruszyła w MCK. Rusza też rekrutacja personelu [WIDEO]

Ludzie kupują kwiaty od handlarzy pod cmentarzami. Solidarność z poszkodowanymi jest ogromna! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close