Region

Dni Bytomia 2019 [PROGRAM] Wystąpią Kasia Moś, Czadoman i Kamil Bendarek

21Dni Bytomia 2019 tuż, tuż! Na placu Sobieskiego wystąpią m.in.: Kamil Bednarek, Piękni i Młodzi, Czadoman, Gromee, Kasia Moś i Bezimienni. Dni Bytomia 2019 odbędą się 22 i 23 czerwca.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

 

Pierwszy dzień: taneczna uczta z Czadomanem oraz Pięknymi i Młodymi

Program pierwszego dnia święta Bytomia 22 czerwca to gratka dla fanów muzyki tanecznej. Wystąpią czołowe gwiazdy muzyki dance – Piękni i Młodzi oraz Czadoman. Na scenie pojawią się także finalistki programu X Factor – Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol – jednym słowem: The Chance. Dla przełamania konwencji, występy rozpocznie bytomski zespół Tukej, który gra muzykę hip-hop z elementami funku i rocka, a zakończy – DJ Marco, który zaprosi do zabawy w rytm muzyki lat 90.

Drugi dzień: muzyczny koktajl z Kamilem Bednarkiem, Kasią Moś, Bezimiennymi i Gromeem

Także drugiego dnia publiczność rozgrzeją występy zespołów o bytomskim rodowodzie oraz utalentowanych najmłodszych bytomian: rockowo rozpocznie Chaos. Później na scenę wkroczy bytomianka Kasia Moś, która reprezentowała nasz kraj w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Kasia Moś nagrywa także utwory z bytomskim zespołem Bezimienni, który pojawi się na scenie tuż po niej. Dodajmy, że w internetowym głosowaniu na wykonawców Dni Bytomia, Bezimienni zdobyli najwięcej głosów w kategorii lokalnych wykonawców.

W rytm muzyki klubowej porwie bytomian Gromee, krakowski producent, DJ, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. W koncercie finałowym Dni Bytomia 2019 wystąpi Kamil Bednarek, jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, autor takich przebojów, jak: „Cisza”, „List” czy „Chodź, ucieknijmy”.

Na wybór gwiazd Dni Bytomia 2019 duży wpływ mieli mieszkańcy, którzy współtworzyli program z organizatorami. W lutym, przez trzy tygodnie, bytomianie typowali ulubionych wykonawców w internetowej sondzie. Na podstawie wyników głosowania, z uwzględnieniem wolnych terminów artystów, został ułożony program imprezy.

Organizatorem Dni Bytomia jest Bytomskie Centrum Kultury.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close