Region

Śląskie Wesołe Miasteczko otwarte po zmroku! Legendia at Night już w ten weekend

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko tegoroczny początek wakacji uczci dwiema edycjami nocnej zabawy na karuzelach, czyli eventami z cyklu Legendia at Night. Jazdy na atrakcjach po zmroku zaznać będzie można 21 i 22 czerwca.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Brak planów na sam początek tegorocznych wakacji? Długi weekend pełen wrażeń proponuje Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Chorzowski park rozrywki wraz z końcem roku szkolnego wchodzi w kluczową część sezonu i otwiera ją dwiema kolejnymi odsłonami cyklu Legendia at Night.

W tym roku nocną zabawę na karuzelach i kolejkach górskich, która trwać będzie od 20:00 do północy, uzupełnia nowość – multimedialny spektakl na wodzie pt. „Legenda o magicznej perle”. Pierwsi widzowie mieli okazję zobaczyć go 1 czerwca podczas pokazu premierowego. Od czwartku grany będzie podczas każdej edycji Legendii at Night.

Spektakl „Legenda o magicznej perle” to wyjątkowe i nie spotykane dotąd w Polsce show, które skutecznie uzupełnia ofertę nocnej zabawy w naszym parku. To propozycja dedykowana każdej grupie wiekowej, która zapewni wyjątkowe wrażenia z pobytu w Legendii również tym osobom, które niekoniecznie chcą korzystać z urządzeń – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii. Show odbywa się na scenie, która specjalnie w tym celu powstała na znajdującym się w parku jeziorze. 25 minutowe przedstawienie to imponujące połączenie muzyki Macieja Dobrowolskiego, gry świateł, fontann, mappingu 3D oraz tańca i gry aktorskiej. – Historia, którą opowiadamy w show wprowadza również nowych bohaterów Legendii. To magiczna opowieść, która zabierze w świat fantazji młodszych i starszych. Dziewczynkom na pewno spodoba się postać syreny, a chłopcy będą mogli utożsamiać się z dzielnym rybakiem, który chce bronić krainy jeziora przed złymi mocami. Warto jednak przekonać się o tym na własne oczy – zachęca Izabela Kieliś.

W sobotę natomiast tradycyjnie już park zorganizuje obchody Nocy świętojańskiej. Podczas tej wyjątkowej edycji Legendii at Night, oprócz „Legendy o magicznej perle”, zobaczyć będzie można również pokaz akrobatyczny na szarfach w wykonaniu Anny Filipowskiej – finalistki programu „Mam Talent”, a wieczór zakończy fire show, które przygotowała grupa artystyczna Heksy. Nie zabraknie również puszczania wodnych lampionów.

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety dostępne już w sprzedaży w kasach Legendii (59 zł) oraz online na stronie www.gopass.pl (49 zł). To nie wszystko. Tylko w ten weekend park przygotował specjalną ofertę dla uczniów i studentów, którzy chcieliby zrelaksować się po ostatnich tygodniach szkoły. 21 i 22 czerwca, za okazaniem w kasie parku legitymacji szkolnej lub studenckiej, bilet na Legendię at Night będą oni mogli zakupić w promocyjnej cenie 29 zł. Szczegóły wydarzenia i cennik znaleźć można na stronie parku: www.legendia.pl.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close