KrajRegion

Dostawa szczepionek przeciwko Covid-19 do Polski odwołana! Dostawa miała zawierać 42 tys. dawek

Wtorkowa dostawa szczepionek przeciwko Covid-19 do Polski została odwołana. Preparat ma dotrzeć do naszego kraju najwcześniej w weekend – poinformował podczas konferencji prasowej pełnomocnik rządu ds. szczepień minister Michał Dworczyk.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Dzisiaj rano przyszła do nas informacja, że dostawa szczepionki Moderna jutro została odwołana i została przesunięta najwcześniej na najbliższy weekend, więc jest to kolejne kilka dni, kiedy kolejny producent informuje w ostatniej chwili o zmianie terminu dostawy – oświadczył pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.

Wtorkowa dostawa szczepionek Moderny miała zawierać 42 tys. dawek.

Zaplanowane na najbliższe dni szczepienia nie są zagrożone. Dawki na ten tydzień bądź są już w punktach szczepień, albo wkrótce tam dojadą. Problem pojawiłby się w sytuacji, gdyby kolejna dostawa szczepionek Moderny – 100 tys. dawek – także została przesunięta.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Znowu brakuje na Śląsku osocza ozdrowieńców!

Śnieg nadciąga do Polski! Temperatury nadal dodatnie. Sprawdź prognozę pogody

Kiedy przypadają niedziele handlowe w 2021 roku? Będzie ich tylko siedem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close