Region

Dotacje dla działkowców w Dąbrowie Górniczej. Kto może się ubiegać?

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie zadań związanych z rozwojem rodzinnych ogrodów działkowych (ROD), w szczególności na budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

O dotację mogą ubiegać się stowarzyszenia ogrodowe i rodzinne ogrody działkowe działające na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, które zamierzają dotację przeznaczyć na cele określone w art. 17 ust. 2 ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych tj. na budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej, jeżeli wpłynie to na poprawę warunków do korzystania z ROD przez działkowców, lub zwiększy dostępność społeczności lokalnej do tego ROD.

Stowarzyszenie ogrodowe może ubiegać o dotację z budżetu Miasta Dąbrowa Górnicza na inwestycje w danym rodzinnym ogrodzie działkowym nie częściej niż raz na 2 lata.

Składający wniosek musi wnieść min. 20% wkładu własnego finansowego lub środków uzyskanych na ten cel od innych podmiotów.

Termin składania wniosków upływa 4 września 2020 r.
Termin wykorzystania dotacji do 30 listopada 2020 r.

Szczegółowe informacje wraz z wnioskiem i drukiem sprawozdawczym:
https://bip.dabrowa-gornicza.pl/5843/dokument/141630

 

źr. UM Dąbrowa Górnicza

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close