Region

Dwóch sześciolatków uciekło. Bo mama wymagała od nich posłuszeństwa

Niecodzienna interwencja policji w Jastrzębiu-Zdroju. W środę policjanci poszukiwali dwóch sześcioletnich chłopców, którzy uciekli, ponieważ ich rodzina wymagała od nich dyscypliny i posłuszeństwa.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

W środę około godziny 17.00 o zaginięciu 6-latków policjantów powiadomiła mama i babcia. Jak ustalili policjanci 43-letnia mama oraz 71-letnia babcia wraz z dziećmi przebywały na placu zabaw w centrum miasta.

Gdy udawały się do domu, chłopcy w pewnym momencie zniknęli im z pola widzenia. Na początku kobiety poszukiwały dzieci na własną rękę, lecz bez rezultatu. Po przekazaniu informacji o zaginionym chłopcu mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Do działań zaangażowano wszystkie policyjne patrole. Już po 30 minutach 6-latkowie zostali odnalezieni w miejscu zamieszkania jednego z chłopców.

Mundurowi w trakcie rozmowy z dziećmi ustalili, iż chłopcy wspólnie wpadli na pomysł, aby pójść do domu bez opiekunów, ponieważ uważają, że za dużo wymaga się od nich dyscypliny i posłuszeństwa. Opowiedzieli, jak to wykorzystali chwilę nieuwagi mamy i babci, a następnie schowali się za drzwi jednego ze sklepów.

Źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik zaatakował w jednym z pensjonatów!

Kopalnie na Śląsku będą zamknięte. Które skończą wydobycie jako pierwsze? [HARMONOGRAM ZAMYKANIA KOPALŃ]

Najbardziej szalone projekty motoryzacyjne zjechały do Katowic na Ultrace! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close