RegionWiadomość dnia

Dzbany w natarciu w Tychach! Nowiutka przystań na Paprocanach zdemolowana!

Takiego efektu nie powstydziłby się nawet Ragnar Lothbrok z kultowych „Wikingów”. Tyle tylko, że on miał rozum którym się posługiwał, czego nie można powiedzieć o dzbanach, jacy zdemolowali niedawno oddaną do użytku przystań na Paprocanach w Tychach! Wygląda jak po przejściu tabunu barbarzyńców. Zobaczcie zdjęcia!

 

Anty-maseczkowcy przeszli przez Katowice. Posypały się mandaty i wnioski do sądu

O kompletnej rozwałce na Paprocanach poinformował na swoim facebooku prezydent Tychów – Andrzej Dziuba. I irytacji, którą da się w tekście wyczuć – trudno się dziwić.

-Serdecznie pozdrawiam wandali, którzy w nocy z soboty na niedzielę zniszczyli lampy oraz uszkodzili tarasy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany 😡. Nie mogę zrozumieć, jak można niszczyć naszą wspólną własność! Na szczęście wszystko uchwyciły kamery monitoringu znajdujące się na terenie ośrodka – taśmy zostały już przekazane tyskiej Policji. Mam nadzieję, że szybko uda się namierzyć sprawców – napisał prezydent Tychów, Andrzej Dziuba.

Opublikowany przez Andrzeja Dziubę – Prezydenta Tychowa Poniedziałek, 12 października 2020

Przystań na Paprocanach w Tychach, którą tak brutalnie ktoś potraktował – to „nówka”. Budowa przystani kajakowej w tyskich Paprocanach została zakończona w maju. Z obiektu korzystać będą kajakarze – ale nie tylko oni. Powstały także pomosty, przestrzeń do wodowania oraz trybuny dla kibiców.

Nowy obiekt, z którego będą korzystali kajakarze składa się z dwóch części – szkoleniowej i magazynowej. W pierwszej znajdą się, m.in. szatnie, siłownia, świetlica, pokoje dla trenerów, zaplecze sanitarne i pomieszczenia techniczno-gospodarcze, a w drugiej – hangar o powierzchni 165 metrów kwadratowych i magazyny.

Tychy: Robi wrażenie! Przystań kajakowa nad Jeziorem Paprocańskim gotowa

źródło: Andrzej Dziuba facebook
autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie żyje młody nauczyciel z Zawiercia, który miał koronawirusa. Miał zaledwie 31 lat

Trzy osoby zginęły w koszmarnym wypadku na S1 w Mierzęcicach. [WIDEO, ZDJĘCIA] Są nowe fakty w tej sprawie

Telefon z prośbą o kasę na leczenie koronawirusa to oszustwo! Uważajcie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close