KrajRegion

Elka w Parku Śląskim zaprasza na wspólne świętowanie

 

 

Kolejka linowa „ Elka” po raz pierwszy ruszyła w trasę 7 września 1967 roku. Z kilkuletnią przerwą ta wyjątkowa atrakcja cieszy gości parku już od 53 lat. Warto tę rocznicę odpowiednio celebrować – podkreśla Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego– Obniżyliśmy z tej okazji ceny i przygotowaliśmy kilka konkursów. Zapraszam do wspólnego świętowania! – dodaje.

 

Park Śląski zaprasza na wspólne świętowanie od 8 do 13 września

W dzień urodzin wszystkie Elki (po okazaniu dokumentu tożsamości) miały okazję jechać kolejką bezpłatnie. Co więcej, wszystkie osoby, bez limitów ilościowych, które zostały przyprowadzone na stację przez osoby o tym imieniu, mogły skorzystać z obniżonej ceny za bilet, 8 złotych w jedną stronę. Ta cena będzie też obowiązywać wszystkich, którzy od środy do niedzieli zdecydują się na oglądanie parku z nieco innej perspektywy.

 

Park Śląski zaprasza też na urodzinowe konkursy

Już 7 września ruszył pierwszy z nich – „Wierszem o Elce”. Zadaniem uczestników jest ułożenie minimum czterowersowego wiersza dotyczącego naszej „Elki” i przesłanie na adres marketing@parkslaski.pl lub dostarczenie do siedziby parku.8 września ruszył natomiast konkurs „Co Ty wiesz o Elce?”. Każdego dnia, aż do niedzieli 13 września, na portalu społecznościowym Facebook będzie publikowane jedno pytanie związane z historią i funkcjonowaniem naszej kolejki. Osoby, które odeślą odpowiedz na adres marketnig@parkslaski.pl, będą mogły wygrać nagrody. Liczyć się będą oczywiście poprawne odpowiedzi oraz szybkość ich nadesłania.Regulaminy konkursów można znaleźć na stronie Parku Śląskiego. 

To nie wszystko! Jej Wysokość „ Elka” zaprasza również na imprezę w weekend 12-13 września, na obu stacjach będą przygotowane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapowiada się kolorowe świętowanie!

Urodzinowy tydzień z Elką w Parku Śląskim

 

źr.: mojchorzow.pl/

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Jak długo jeszcze będą teleporady? Pacjenci mają już dość i chcą otwarcia przychodni!

Bilet w Kolejach Śląskich kupimy wreszcie płacąc kartą! [WIDEO]

Strategia walki z pandemią na jesień: wydano ponad 540 decyzji dla szpitali

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close