AlarmRegionWiadomość dnia

POTĘŻNY korek po dachowaniu na A4 w stronę Katowic! Poważny wypadek, cztery osoby ciężko ranne [WIDEO, FOTO]

Ogromny korek po wypadku do jakiego doszło na autostradzie A4. Zablokowane są pasy jezdni w stronę Katowic. Korek ma już kilka kilometrów. To wynik dachowania w rejonie węzła Chrzanów. Wypadek – jak podają służby – był bardzo poważny, ciężko ranne zostały co najmniej 4 osoby.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Wypadek na płatnym odcinku autostrady A4 miał miejsce w czwartek, 10 września wieczorem. Ma wysokości Chrzanowa dachował samochód osobowy. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ciężko ranne. Po rannych wysłano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował wprost na autostradzie. Wszyscy ranni trafili już do szpitali.

Pasy ruchu w rejonie węzła Chrzanów w stronę Katowic są całkowicie zablokowane. Policja jednak zaczyna udrażniać ruch, więc korek do kilkudziesięciu minut powinien zostać rozładowany. Trwa usuwanie skutków wypadku, na miejscu pracują służby. Kierowcy, którzy utknęli w korku utworzyli korytarz życia.

 

autor: Wojciech Żegolewski
foto i wideo: Łukasz Szymczyk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Jak długo jeszcze będą teleporady? Pacjenci mają już dość i chcą otwarcia przychodni!

Bilet w Kolejach Śląskich kupimy wreszcie płacąc kartą! [WIDEO]

Strategia walki z pandemią na jesień: wydano ponad 540 decyzji dla szpitali

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close