KrajRegion

Energylandia od kuchni – dzień z życia Parku Rozrywki [Fabryki w Polsce]

W programie „Fabryki w Polsce” (we wtorki o 16:55 na antenie TVS) podglądamy pracę polskich fabryk. Tym razem sprawdzimy, jak działa Rodzinny Park Rozrywki Energylandia oraz jak powstają kompozycje zapachowe i aromaty spożywcze.

 

Fabryki w Polsce” to program, w którym odwiedzamy polskie fabryki, jak również tłumaczymy procesy produkcyjne i przyglądamy się pracy nowoczesnych maszyn. W najnowszym odcinku przekonamy się, jak wygląda od kuchni Energylandia oraz jak powstają kompozycje zapachowe i aromaty spożywcze. Sprawdź szczegóły!

Oglądaj premierowe odcinki programu „Fabryki w Polsce” we wtorki o 16:55 na antenie TVS!

 

TOP 5 Silesia Flesz apeluje: Nie przenoście nam stolicy do Katowic!

Dzień z życia Energylandii

Energylandia w Zatorze to największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki. W programie „Fabryki w Polsce” sprawdzimy, jak działają poszczególne strefy w parku oraz na czym polega praca osób, które za nie odpowiadają.

Energylandia to prawdziwe rodzinny park rozrywki – opowiada Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku. – Nowy sezon rozpoczęliśmy 6 kwietnia (…). W kalendarzu imprez warto wyróżnić Kinder Party, czyli dwudniową celebrację dnia dziecka.

Każdego roku park rozrywki w Zatorze odwiedza ponad milion osób! Z atrakcji Energylandii korzystają tłumnie goście z całej Polski i Europy.

Jak wygląda typowy dzień pracy Energylandii? Szczegóły już dziś (21 maja) na antenie TVS o 16:55 w programie „Fabryki w Polsce”!

 

Pollena Aroma

Smak i zapach to istotne czynniki, o które muszą zadbać producenci z wielu branż. Pozytywne doznania sensoryczne w istotny sposób wpływają na decyzje zakupowe klientów. W programie „Fabryki w Polsce” sprawdzimy, jak powstają kompozycje zapachowe i aromaty spożywcze.

W tym celu odwiedzimy zakład produkcyjny firmy Pollena Aroma.

Fabryka substancji zapachowych Pollena Aroma Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim została założona w 1956 roku – mówi Aleksandra Zdebik, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Pollena Aroma. – Dzisiaj jest to największy i najnowocześniejszy producent kompozycji zapachowych i aromatów spożywczych w Polsce.

Jak powstają zapachy? Odpowiedzi w programie „Fabryki w Polsce”!

Nie przegap premierowych odcinków programu „Fabryki w Polsce” – w każdy wtorek o 16:55 w TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK NASZEGO PROGRAMU!

Fabryki w Polsce: Z czego powstają najlepsze steki i jak się robi świetne grzejniki?

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close