Region

Policyjna obława w Katowicach. Poszukiwany kierowca seicento, który potrącił policjanta [WIDEO]

Policyjna obława w Katowicach. Od wczoraj poszukiwany jest kierowca, który potrącił policjanta i odjechał. Do zdarzenia doszło około godziny 20:00 na ul. Książęcej.

 

Policja otrzymała informację, że w tej okolicy ktoś najprawdopodobniej kradnie złom z jednej z posesji. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zobaczyli samochód, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Gdy chcieli przeprowadzić kontrolę, kierowca ruszył i uderzył drzwiami policjanta. Ten z obrażeniami trafił do szpitala.

– Generalnie sprawdzamy adresy, jest weryfikowany monitoring z miejsca zdarzenia. Prowadzimy czynności w tym kierunku, żeby zatrzymać kierującego. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat tego zdarzenia i osoby, która kierowała tym pojazdem, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach, bądź jakąkolwiek jednostką policji – mówi sierż. szt. Maciej Bajerski, KMP w Katowicach.

Poszukiwany kierowca jechał pomarańczowym fiatem seicento. Oprócz niego w samochodzie było jeszcze dwóch pasażerów.(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close