AlarmRegionWiadomość dniaZdrowie

Epidemia koronawirusa: Dwie pacjentki z podejrzeniem koronawirusa w szpitalu w Chorzowie!

Dwie pacjentki z podejrzeniem zarażenia koronawirusem trafiły do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie! Obie wróciły ostatnio z Włoch i obie są pod obserwacją lekarzy na oddziale zakaźnym.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie trafiły dwie pacjentki z podejrzeniem zarażenia się koronawirusem. Obie kobiety były ostatnio we Włoszech. To właśnie tam jest w Europie jak na razie najwięcej przypadków zachorowań na koronawirusa.

U dwóch pacjentek – które są na oddziale zakaźnym Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie – istnieje podejrzenie zarażenia koronawirusem. Jedna z pacjentek zgłosiła się najpierw do szpitala w Bielsku-Białej. Ale już po kilku godzinach została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie.

Jak informują przedstawiciele szpitala – osoby, które trafiły do placówki wykazują objawy zakażenia dróg oddechowym – ale aby mieć pewność, co jest tego przyczyną – są szczegółowo badane. Wyniki najwcześniej poznamy w czwartek. Pacjentki na razie przebywają w izolatkach, wiadomo że ich stan jest stabilny.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie! Polski rząd rozsyła SMS-y, GIS nie zaleca podróży

Waloryzacja rent i emerytur wchodzi 1 marca

Z Zabrza do Chin. Pierwsze maski trafiły do epicentrum epidemii koronawirusa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Epidemia koronawirusa: Dwie pacjentki z podejrzeniem koronawirusa w szpitalu w Chorzowie!”

  1. Po co przenoszą pacjentów z jednego miasta do drugiego tym bardziej powinny zostać na miejscu a nie roznosić po innych miastach chory kraj tak jest wszystko przygotowane ….brak słów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close