KrajRegion

Festyn „I przez nas świat ma lepszym być”! Już 1 czerwca w Katowicach

Festyn rodzinny „I przez nas świat ma lepszym być” w ramach 12. Metropolitalnego Święta Rodziny odbędzie się już 1 czerwca w Katowicach. Sprawdź szczegóły!

 

Po raz 12. Metropolitalne Święto Rodziny zintegruje cały region! Tegoroczna edycja Metropolitalnego Święta Rodziny rozpocznie się 18 maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia będą pojawiały się na stronie internetowej http://www.swieto-rodziny.pl.

W ramach tegorocznej edycji Telewizja TVS razem z Klubem Inteligencji Katolickiej zorganizuje Festyn RodzinnyI przez nas świat ma lepszym być„. Sprawdź szczegóły i dołącz do nas!

 

Festyn Rodzinny w Dzień Dziecka

Wydarzenie odbędzie się już 1 czerwca na ulicy Jordana w Katowicach (w pobliżu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego). Festyn rozpocznie się o godzinie 13:00. Poprzedzony zostanie mszą o 12:00 w Archikatedrze Chrystusa Króla.

 

Koncert i nie tylko!

Podczas festynu odbędzie się koncert zespołu dziecięcego Animo Anima. Na uczestników czekają również inne atrakcje – konkursy z nagrodami, poczęstunek, zajęcia z malarstwa sensorycznego oraz pokazy wozów strażackich i policyjnych.

Festyn ma za zadanie zintegrować mieszkańców Katowic oraz dać radość najbardziej potrzebującym – dzieciom z domów dziecka, które wezmą udział w wydarzeniu.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! Wstęp wolny.

ZOBACZ, JAK BAWILIŚMY SIĘ ROK TEMU!

Festyn Rodzinny „I przez nas ma świat lepszy być” już za nami! [ZDJĘCIA]

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close