RegionSport

Final Six Ligi Narodów: Polska w półfinale z Rosją!

Grająca fenomenalnie w tegorocznej Lidze Narodów reprezentacja Polski zagra w meczu o finał z reprezentacją Rosji. W drugim półfinale zmierzą się USA i Brazylia.

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Po dwóch zwycięstwach w final six Polacy wygrali grupę B i w półfinale będą rywalizowali z drugim zespołem z grupy A, czyli Rosją. Nasi rywale pokonali Francję i przegrali z USA. Mecz z Rosją Polacy rozegrają w niedzielę (14 lipca) o północy czasu polskiego. Drugi mecz półfinałowy: USA – Brazylia odbędzie się z kolei 14 lipca o 3:00 czasu polskiego.

Rezultaty reprezentacji Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów są sporą sensacją, bo trener Vital Heynen na ten turniej wysłał rezerwowy skład. Tymczasem po awansie do final six Polacy niespodziewanie pokonali Brazylię 3:2 i Iran 3:1 i są jednym z faworytów turnieju.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close