AlarmKrajRegion

Gdzie jest 23-latka z Gliwic? Dziewczyna zniknęła podczas podróży autobusem!

Jak kamień w wodę! Gdzie jest 23-letnia Patrycja z Gliwic? Zniknęła podczas podróży autobusem!

 

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

O sprawie poinformowały Onet i RMF FM. Sprawę zaginięcia 23-letniej kobiety bada już policja. Gliwiczanka wsiadła do autokaru, którym z Krakowa miała jechać do Poznania. Niestety – 23-letnia Patrycja nie dotarła do celu.

Wszystko działo się 12 lipca tuż przed północą. 23-letnia Patrycja – jak informuje RMF FM, wsiadła do autobusu firmy FlixBus. Autokar miał jechać z Krakowa do Poznania. Jednak kobieta wysiadła nie w Poznaniu, a w Częstochowie. Było po 2.00 w nocy w sobotę, 13 lipca. Autokar zatrzymał się ok. 3 kilometrów od dworca autobusowego, na jednym z przystanków autobusowych w dzielnicy Raków. Wewnątrz autokaru 23-latka zostawiła swoje rzeczy, bagaż i telefon komórkowy.

Linie autokarowe FlixBus potwierdziły, że takie zdarzenie miało faktycznie miejsce. Przedstawiciele przewoźnika zaznaczają jednak, że 23-latka zachowywała się agresywnie, sama miała żądać natychmiastowego opuszczenia autokaru. Kierowcy w obliczu takiego zachowania kobiety podjęli decyzję o zatrzymaniu autobusu i wysadzeniu 23-latki, aby zapewnić bezpieczeństwo innym podróżnym.

-Zachowali się zgodnie z naszymi procedurami – mówi w rozmowie z Onetem Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

I tu ślad po pani Patrycji się urywa. Od kiedy opuściła autokar w dzielnicy Raków w Częstochowie – z nikim się już nie kontaktowała. O jej zaginięciu poinformowano policję, która potwierdza, że ma takie zgłoszenie i zajmuje się sprawą. Pierwsze zgłoszenie o zaginięciu 23-letniej Patrycki z Gliwic złożył jeden ze współpasażerów, który znalazł jej rzeczy w autokarze.

Rodzina dziewczyny szuka jej także na własną rękę. Prosi także o kontakt osoby, które jechały w nocy z 12 na 13 lipca z Patrycją autokarem.

 

źródło: RMF FM.Onet.pl
redakcja: Wojtek Żegolewski

zdjęcie:Obraz Rudy and Peter Skitterians z Pixabay

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Gdzie jest 23-latka z Gliwic? Dziewczyna zniknęła podczas podróży autobusem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close