RegionWiadomość dnia

Gliwice: Domorosły karateka poszukiwany. Uwieczniła go kamera [FOTO]

Gliwiccy policjanci szukają mężczyzny, który poczuł w sobie siłę Chucka Norrisa i umiejętności Bruce’a Lee. Mężczyzna w samym centrum Gliwic ciosy karate postanowił poćwiczyć na rolecie drzwi jednego ze sklepów. Nie wiedział, że ma widownię – monitoring.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉


Zniszczenie rolety drzwi wejściowych do punktu handlowo – usługowego w Gliwicach przy Nowym Świecie miało miejsce 31 maja. Mimo, że mężczyznę, który skopał i zniszczył roletę uwiecznił monitoring – wciąż go nie namierzono. Dlatego policja prosi o pomoc w jego ujęciu.

 

Osoby posiadające informację na temat tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gliwicach przy ulicy Kościelnej 2, telefon 32 680 01 00 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie asp. szt. Grzegorzem Borawskim, tel. 32 680 01 00, adres e-mail grzegorz.borawski@gliwice.ka.policja.gov.pl lub anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close