AlarmRegion

Gliwice: Koniec poszukiwań! Odnaleziono zaginioną kobietę

Koniec poszukiwań pani Barbary. Kobiety od kilku dni bezskutecznie poszukiwano zaginionej kobiety. Na jej trop wpadły psy do poszukiwań ze specjalnej jednostki.

 

Prędzej wytypowalibyśmy szóstkę w totka, niż przewidzieli to, co stało się w 2018 roku! Zobaczcie nasz subiektywny przegląd newsów

TOP 5 SILESIA FLESZ: PODSUMOWANIE 2018 ROKU


Wyziębioną panią Barbarę odnaleziono na terenie ogródków działkowych w Gliwicach w środę, 2 stycznia popołudniu. Po godzinie 14.00 na jej trop wpadły psy z ze specjalnej Sekcji Wyrobisk Podziemnych. Kobietę rozpoznał także jeden ze świadków.

44-letniej pani Barbary policja i rodzina poszukiwali od blisko 2 tygodni. Bez śladu zaginęła 20 grudnia 2018 roku. Policja szukała kobiety na terenie całego miasta, w poszukiwania włączyły się także inne jednostki policji z miast ościennych a także media – między innymi w Silesia Flesz w Telewizji TVS informowaliśmy o trwających poszukiwaniach i publikowaliśmy zdjęcia zaginionej kobiety.

W Gliwicach zaginionej pani Barbary poszukiwali policjanci, strażacy, strażacy z OSP, a także ochotnicy, którzy odpowiedzieli na medialny apel o pomoc. Na trop kobiety udało się trafić dzisiaj popołudniu w rejonie ogródków działkowych przy ulicy Królewskiej tamy. Policja nie udziela zbyt wielu informacji w tej sprawie poza tym, że kobieta w chwili odnalezienia była wyziębiona i miała objawy hipotermii.

Wszystkim, którzy zareagowali na nasz apel o pomoc w poszukiwaniach – w imieniu rodziny zaginionej – dziękujemy!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close