RegionWiadomość dnia

Zabrze: Kobieta wpadła pod ciężarówkę na DTŚ!

Kobieta wpadła pod ciężarówkę na DTŚ w Zabrzu! Dramat rozegrał się w środę, 2 stycznia popołudniu na odcinku Drogowej Trasy Średnicowej w stronę Gliwice.

 

 

Prędzej wytypowalibyśmy szóstkę w totka, niż przewidzieli to, co stało się w 2018 roku! Zobaczcie nasz subiektywny przegląd newsów

TOP 5 SILESIA FLESZ: PODSUMOWANIE 2018 ROKU


Kobieta wpadła pod ciężarówkę na DTŚ w Zabrzu. Wypadek miał miejsce 2 stycznia ok.godz.16.00 na wysokości Ronda Sybiraków. Na pasie ruchu na DTŚ w stronę Gliwic, pod ciężarówkę wpadła młoda kobieta.

Na miejsce natychmiast przyjechała policja i pogotowie. -Młoda kobieta, która wpadła pod ciężarówkę na DTŚ, została przytomna odwieziona do szpitala – mówi portalowi www.tvs.pl sierż. szt. Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Na miejscu wypadku jest policja – zabezpieczane są wszelkie ślady. Ruch w miejscu wypadku na DTŚ odbywa się normalnie lewym skrajnym oraz środkowym pasem ruchu. Zablokowany jest jedynie prawy pas ruchu, na którym kobieta wpadła pod ciężarówkę.

W internecie natychmiast pojawiły się informacje, że kobieta na DTŚ rzuciła się pod ciężarówkę. -Nie możemy potwierdzić takiej wersji wydarzeń. Na chwilę obecną zabezpieczamy wszystkie ślady z miejsca wypadku, kobieta trafiła do szpitala i jeśli po badaniach będzie taka możliwość – zostanie przez nas rozpytana w tej kwestii – dodaje sierż. szt. Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Faktem jest, że dziewczyna która wpadła pod TIRa była w miejscu, gdzie absolutnie nie powinna się znaleźć – nie ma tu bowiem ruchu pieszego. Jak doszło do tragedii – wyjaśni policyjne postępowanie.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close