Region

Gliwice: Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Toszeckiej

W poniedziałek, 22 lutego, na ul. Toszeckiej rozpoczęła się budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej i wody. Na czas prac jezdnia została zwężona – kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Prace na ul. Toszeckiej są prowadzone tuż za skrzyżowaniem z ulicami Świętojańską i Jana Śliwki, na pasie prowadzącym w kierunku ronda im. Lecha Kaczyńskiego. Roboty są przeprowadzone dwuetapowo. Pierwszy z etapów rozpoczął się 22 lutego, drugi zaplanowano na 1 marca. Prace potrwają około pięciu dni.

Na ten czas zmieniona została organizacja ruchu. Pas ul. Toszeckiej prowadzący w kierunku ronda im. Lecha Kaczyńskiego został wyłączony, a ruch został poprowadzony pasem do lewoskrętu prowadzącego od ronda im. L. Kaczyńskiego do ul. Jana Śliwki. Objazd został wytyczony w kierunku DK88, a następnie do DTŚ z wyjazdem do ul. Jana Śliwki.

W związku ze zmianą organizacji ruchu, na czas prac zaplanowanych na 1 marca zostaną wytyczone objazdy dla linii autobusowych 202 i 624. Po obsłudze przystanku „Gliwice Dworzec PKP 04” autobusy pojadą trasą objazdową ulicami: Bohaterów Getta Warszawskiego, Byliny, Dubois i Śliwki i włączą się na stałą trasę przejazdu na przystanku „Gliwice Śliwki 01”. Dla linii nr 202 i 624 wyłączony z obsługi będzie przystanek „Gliwice Toszecka 01” w kierunku ul. Portowej i Wilczego Gardła. Godziny odjazdów autobusów pozostaną niezmienione.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w dowodach osobistych. Co się zmieni?

Kilkudziesięciu policjantów w otwartym pubie Tapster w Pszczynie! Właściciel” To było jak nalot!” [WIDEO]

Taranowali witryny sklepowe matizem. Ich łupem padały zawsze papierosy i alkohol

 

źr. UM Gliwice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close