KrajRegion

GŁOGÓWEK: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 6 kwietnia

To nie Prima Aprilis – Parada Gwiazd Telewizji TVS zbliża się do Głogówka! Już 6 kwietnia Głogówek rozbrzmi szlagierowymi hitami. Kogo usłyszymy?

 

Na powitanie wiosny proponujemy prima-aprilisowy Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS w Głogówku! Spotkanie z największymi, szlagierowymi gwiazdami TVS zapraszamy już 6 kwietnia. Jakie gwiazdy zobaczymy na scenie? Poznaj szczegóły wydarzenia!

Śmierć prezydenta Gdańska i fala hejtu w internecie! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Głogówecka Parada Gwiazd Telewizji TVS

Koncerty z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS to nie tylko okazja do posłuchania najlepszych szlagierów, ale również możliwość spotkania się fanów i sympatyków TVS. Szlagier Show w wykonaniu gwiazd TVS cały rok przemierza najróżniejsze zakątki Polski… Tym razem zobaczymy się w Głogówku!

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS w Głogówku odbędzie się 6 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku (ul. Stefana Batorego 10). Start imprezy – godzina 16:00.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

10yearschallenge w TVS! Zobacz, jak nasi prowadzący zmieni się przez ostatnią dekadę!

Kto zagra?

Brygida i Robert Łukowski, czyli duet zarówno na scenie, jak i w życiu, którego energii nie da się pomylić z żadnym innym. Znacie ich również z takich hitów, jak „Z Tobą być” czy „W małej kawiarni”.

Kabaret Grzegorza Poloczka. Oczywiście nie może na scenie zabraknąć popularnego, śląskiego kabareciarza, satyryka, jak również autora tekstów i piosenkarza, którego uwielbia widownia!

Proskauer Echo

Kasia Piowczyk

Metrum Reni & Marco – ten wyjątkowy duet niedawno obchodził 20-lecie działalności artystycznej! Autorzy „Cukiernika” gwarantują niezapomniane doświadczenie muzyczne.

Na czele wydarzenia stanie Andrzej Miś z kabaretem, znany widzom TVS z prowadzenia programu „My Wam to Zagramy”.

Bilety

Chcesz wziąć udział w prima-aprilisowym Koncercie Parada Gwiazd Telewizji TVS w Głogówku? Nie przegap okazji i kup bilety już dziś! Dostępne są na portalu Kup Bilecik.

KUP TERAZ

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS. Partnerem koncertu są Radio Park, Życie Głogówka, Gmina Głogówek oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Walentynkowy Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! Wrocław 14 lutego

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie! Po więcej informacji o koncertach – zajrzyj na stronę Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS!

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close