Region

10yearschallenge w TVS! Zobacz, jak nasi prowadzący zmieni się przez ostatnią dekadę!

10yearschallenge robi spore zamieszanie w mediach społecznościowych! Telewizja TVS również zdecydowała się dołączyć do wyzwania i zaprezentować Wam, jak zmienili się nasi prezenterzy przez ostatnią dekadę!

10yearschallenge! Czy pamiętacie 2009 rok? Był Międzynarodowym Rokiem Astronomii, rokiem Juliusza Słowackiego i także Międzynarodowym Rokiem Piwa. Od tego czasu przez ostatnią dekadę zmieniło się wiele – również prowadzący Telewizji TVS, która cieszy Was rozrywką już od 11 lat!

Nina Nocoń – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

W Telewizji TVS Nina Nocoń pracuje już wiele lat. W chwili obecnej prowadzi takie programy, jak „Cafe Silesia” czy „Weekend z TVS”. Przedstawia Wam też dobre wieści w prognozie pogody, jak również pokazywała drogę do piękna w programie „Być Kobietą”. Znacie ją również z imprez organizowanych przez Stację, podczas których jest konferansjerką.

Wojciech Żegolewski – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojciech Żegolewski na co dzień zajmuje się portalem tvs.pl, którego jest szefem. Z anteny znacie go przede wszystkim z programu „EkoMisja”, ale również z naszego nowego formatu – „TOP5News”. Gościnnie możecie go zobaczyć w „Cafe Silesia”.

Ewa Masilonis – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Masilonis w Telewizji TVS pracowała m.in. w Dziale Marketingu i Promocji. Później dostała swoją szansę w programie „Familook”. Szybko dostrzeżono jej talent i zarekomendowano do prowadzenia „Małego Koncertu Życzeń”, w którym do dziś wita najmłodszych w każdą sobotę o 09.55.

Maria Zawała – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Zawała jest znaną w Polsce dziennikarką medyczną. W Telewizji TVS prowadzi „Kierunek Zdrowie”, w którym przedstawiane są sprawy zdrowotne najbardziej dotykające Polaków.

Eugeniusz „Geno” Witek – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eugeniusz „Geno” Witek to prowadzący programu „Szlagierowa Lista TVS”. Charyzmatyczny prezenter sam śpiewa i jest również aktorem. Na naszej antenie możecie go oglądać w każdą niedzielę o 19.25.

Agnieszka Strzelczyk – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Strzelczyk przez wiele lat pracowała w Telewizji TVS jako dziennikarka programu „Silesia Informacje”. Sprawdziła się również w bardziej rozrywkowych formatach, prowadząc „Szlagierową Listę TVS”. Obecnie zajmuje się „Weekendem z TVS”, jak również prowadzi telesprzedaż.

Mirosław Riedel – #10yearschallenge

 

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirosław Riedel to człowiek-orkiestra! Śpiewa, jest aktorem i prezenterem! W Telewizji TVS prowadzi programy „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS”, jak również „Meteo Ski”. Stoi także po drugiej strony kamery, będąc kierownikiem produkcji programów świątecznych czy „U Bacy na Cacy”.

 

Miś TVS-ek – #10yearschallenge

#10yearschallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulubieniec wszystkich najmłodszych, miś TVS-ek, to gwiazda „Małej Listy TVS”. Pluszowy bohater przyznaje, że uwielbia dzieci, więc swoją pracę traktuje bardziej jako pasję, a nie wyuczony zawód. W sen zimowy nie zapadł, więc możecie go oglądać w TVS w każdą niedzielę o 09.55. Często pojawia się również na eventach organizowanych przez Stację.

Jeśli lubisz TVS, przede wszystkim nie zapomnij polajkować naszego fanpage’a na Facebooku:

Facebook TVS

Sięgnij również po nasz Youtube – znajdują się na nim przeboje najlepszych szlagierowych artystów:

Youtube

CZYTAJ RÓWNIEŻ „KAJRA: JESTEM MEGIERĄ!”:

Magdalena „Kajra” Kajrowicz: Jestem megierą!

Sara Kalisz

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close