KrajRegion

„Głos oddany na PiS, to dobry wybór dla Polski”. Jarosław Kaczyński w Sosnowcu

– Musimy przekonywać wszystkich, aby poszli na wybory. Głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość, na listę nr 2 to dobry wybór dla Polski – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Sosnowcu.

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Przypomniał, że kiedy Prawo i Sprawiedliwość obejmowało władzę, sytuacja Polski nie była dobra.– Byliśmy członkiem NATO drugiej kategorii, armia była zwijana. My to zmieniliśmy. Po czterech latach jesteśmy pełnoprawnym członkiem NATO, a poziom naszego bezpieczeństwa znacznie wzrósł – oznajmił.Podkreślił, że za czasów rządów PO-PSL nie było przemyślanej polityki gospodarczej, a bieda miała twarz dziecka.- My prowadzimy rozsądną politykę gospodarczą. Zrobiliśmy więcej, niż zapowiedzieliśmy. Zdobyliśmy niezwykłą wartość jaką jest wiarygodność – stwierdził.

Zaznaczył obecność odważnej polityki, planu zmierzającego do tego, żeby Polska najpierw osiągnęła przeciętną UE, a następnie poziom Niemiec, bogatych krajów UE.

– Chcemy i możemy zrobić coś wielkiego. W ciągu czterech lat udowodniliśmy, że dobrze rządzona Polska może się dobrze rozwijać. Trzeba unowocześniać polską gospodarkę, iść do przodu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe – powiedział.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dwie osoby zginęły, 4 ranne! Tragiczny bilans wybuchu bomby w Kuźni Raciborskiej!

Policjant ze Świętochłowic stracił wszystko w pożarze! Koledzy robią rzutkę i proszą o pomoc

Paweł D. zatrzymany! Wiceprezes GKS Jastrzębie był poszukiwany za pobicie hokeisty!

 

źr. PiS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close