RegionWiadomość dnia

Paweł D. zatrzymany! Wiceprezes GKS Jastrzębie był poszukiwany za pobicie hokeisty!

Paweł D, poszukiwany od kilku dni wiceprezes GKS Jastrzębie został zatrzymany. Mężczyzna jest podejrzany o pobicie hokeisty GKS Katowice.

 

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

29-latek podejrzany o napad na hokeistę GKS Katowice został zatrzymany. Dzisiaj ze swoim adwokatem zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, za co może mu grozić kara do 12 lat więzienia. Drugi z napastników – 15-latek – został decyzją sadu umieszczony w ośrodku dla nieletnich.

Dzisiaj (8.10) około 11.00 do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju zgłosił się podejrzany o rozbój na jednym z zawodników hokejowej drużyny GKS Katowice, która przyjechała do Jastrzębia, aby rozegrać mecz. Do zdarzenia doszło w piątek po 17.00 w Jastrzębiu-Zdroju na Al. Jana Pawła II. Policjanci ustalili, że hokeista został zaatakowany przez dwóch mężczyzn w trakcie rozgrzewki. Jeden z napastników zaatakował go od tyłu, uderzając w głowę, po czym wspólnie z drugim zabrał mu koszulkę z logo klubu. Mieszkańcy miasta, widząc zajście, ruszyli zawodnikowi z pomocą. Sprawcy po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali.

Prokurator przedstawił już zarzut rozboju 29-letniemu zatrzymanemu, za co grozi mu kara do 12 lat więzienia. Drugi z napastników – 15-latek – został decyzją sadu umieszczony w ośrodku dla nieletnich.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiana czasu 2019: Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy?

Kompromitacja czy rekord? Jaka będzie frekwencja na Wybory 2019?

Smród nie do wytrzymania! Tajemniczy wyciek w Gliwicach [WIDEO]

źródło; KWP Katowice
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close