AlarmRegionWiadomość dnia

Groźny pożar w Bytomiu! Obok budynek szkoły!

Groźny pożar w Bytomiu. W ogniu stanęło poddasze budynku mieszkalnego przy ulicy Piłsudskiego. Tuż obok płonącego budynku znajduje się szkoła podstawowa!

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Jak poinformowała nas Aneta Gołębiowska, rzeczniczka Śląskiej Straży Pożarnej, w czwartek, 21 stycznia o 7:54 w Bytomiu, przy ulicy Piłsudskiego miał miejsce pożar poddasza w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. To 3-kondygnacyjny budynek.

Bezpośrednio przy budynku znajduje się szkoła podstawowa z której przed przybyciem straży pożarnej dyrekcja ewakuowała 55 uczniów oraz 11 nauczycieli i 3 osoby personelu. Straż Pożarna ewakuowała 9 mieszkańców budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano pluton gaśniczy z Zabrza oraz SD 37 z JRG Chorzów. Na miejscu jest 12 zastępów straży pożarnej. Brak informacji o osobach poszkodowanych. Sytuacja opanowana. Na razie nie są znane ani skala zniszczeń ani przyczyny zaprószenia ognia.

 

źródło: KW PSP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobaczcie piekło oddziału covidowego w Katowicach! Może korona-sceptycy wreszcie uwierzą? [WIDEO]

Katowice: Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży szczepionki na COVID-19. Można też było kupić wynik testu

Kosmiczny eksperyment! Studentów zamknęli w hangarze. Udają, że są w kosmicznej izolacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close