RegionWiadomość dnia

Ponad 400 kolejnych ofiar koronawirusa! Ministerstwo Zdrowia publikuje najnowsze dane

Wciąż wysokie statystyki nowych przypadków koronawirusa i zgonów wśród zakażonych. najnowsze dane opublikowało Ministerstwo Zdrowia, informując o ponad 7 tysiącach nowych zakażeń SarsCov-2.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

-Mamy 7 152 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (874), pomorskiego (740), wielkopolskiego (740), kujawsko-pomorskiego (729), dolnośląskiego (567), śląskiego (489), zachodniopomorskiego (469), warmińsko-mazurskiego (415), łódzkiego (410), lubelskiego (323), małopolskiego (315), podlaskiego (226), lubuskiego (217), podkarpackiego (216), świętokrzyskiego (147), opolskiego (143). 132 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Z powodu COVID-19 zmarło 81 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 338 osób.

W sumie, po uwzględnieniu najnowszych danych liczba zakażonych koronawirusem wynosi już prawie półtora miliona – dokładnie 1 457 755 przypadków. Zmarło w całej Polsce do tej pory 34 561 zakażonych.

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

 

źródło: Ministerstwo Zdrowia
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobaczcie piekło oddziału covidowego w Katowicach! Może korona-sceptycy wreszcie uwierzą? [WIDEO]

Katowice: Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży szczepionki na COVID-19. Można też było kupić wynik testu

Kosmiczny eksperyment! Studentów zamknęli w hangarze. Udają, że są w kosmicznej izolacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close