KrajRegion

Gwałt na kilkuletniej dziewczynce w szkole? Podejrzany trafił do aresztu

Do molestowania seksualnego kilkuletniej dziewczynki miało dojść podczas zakończenia roku szkolnego w jednej ze szkół podstawowych. Dramat miał odbyć się w powiecie wejherowskim na północy Polski.

 

Dziewczynka prawdopodobnie została zwabiona do jednej z sal lekcyjnych, tam podejrzany miał obnażyć się przed nią i wykorzystać seksualnie. Horror miał odbyć się w trakcie zakończenia roku szkolnego, gdy mury podstawówki były pełne ludzi. Po dokładnym przeanalizowaniu zapisów z kamer przemysłowych wykluczono jakoby mężczyzna był jednym z nauczycieli lub rodzicem któregokolwiek dziecka.

Nad sprawą ciągle pracowało kilkunastu policjantów. To oni weryfikowali wszystkie informacje, które do nas docierały. Jedna z informacji przyniosła przełom w sprawie – to słowa nadkom. Joanny Kowalik-Kosińskiej, rzeczniczki Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku dla TVN24.  Podejrzany został zatrzymany dzień po domniemanym incydencie , na przesłuchaniu miał przyznać się do winy.

Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close