Region

Jak bezkarnie puszczać bąki? Majtki na problemy z gazami!

Nowość, która zainteresuje wszystkich mających problemy z gazami! Wynaleziono specjalne majtki, które pomogą m.in. w neutralizacji nieprzyjemnego zapachu. Czego to ludzie nie wymyślą!

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

W tylną część majtek na bąki wszyta została specjalna wstawka. Zawiera aktywny węgiel, który potrafi niezwykle skutecznie wyłapywać i wiązać zapachy oraz wychwytywać bakterie. Dzięki temu majtki na bąki nie pozwolą gazom na wydostanie się  – każda cząsteczka zapachu zostanie uwięziona we wstawce. Na zewnątrz nie ucieknie nic.” – informuje producent na swojej stroni internetowej.

Majtki na problemy z gazami

Nie wiemy, czy to praktyczne czy niesmaczne, ale producent zapewnia, że skuteczne. Majtki na problemy z gazami są wykonane z miękkiej bawełny z niewielką domieszką elastanu, by, jak informuje producent, lepiej przylegały do pośladków. Dodatkowo mają być zbawienne dla kobiet w okresie trudnych dni, ponieważ mają zatrzymać intymne zapachy związane z menstruacją.

Na stronie internetowej producenta możemy przeczytać pozytywne opinie osób, które już zakupiły majtki na problemy z gazami. „Genialne slipy. Jestem kierowcą taksówki. Lepiej, żeby w moim aucie w powietrzu nie było tego, co czasem muszę wypuścić – a kebaba lubię. Slipy anty bąkowe ratują sytuację.” – mówi Tadeusz M. z Krakowa.

Mateusz Pojda

źr.: wiatrodyskretni.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close