KrajRegion

Jak powstają automaty vendingowe? [FABRYKI W POLSCE]

W programie „Fabryki w Polsce” (we wtorki o 16:55 na antenie TVS) podglądamy pracę polskich fabryk. Tym razem podejrzymy m.in. proces powstawania automatów vendingowych.

 

Fabryki w Polsce” to program, w którym odwiedzamy polskie fabryki, jak również tłumaczymy procesy produkcyjne i przyglądamy się pracy nowoczesnych maszyn. W najnowszym odcinku przekonamy się, jak powstają automaty vendingowe oraz jaki wpływ na funkcjonowanie fabryk mają zaawansowane systemy informatyczne. Sprawdź szczegóły!

Oglądaj premierowe odcinki programu „Fabryki w Polsce” we wtorki o 16:55 na antenie TVS!

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Fabryki w Polsce: Jak powstają automaty vendingowe?

Automaty vendingowe to nieodłączny element wielu miejsc użyteczności publicznej – między innymi centrów handlowych czy centrów rozrywki. Wydają jedzenie, napoje, a nawet balony. W programie sprawdzimy, jak powstają takie automaty w firmie Concept Automatic w Rabicorzu.

Firma Concept Automatic zajmuje się produkcją innowacyjnych maszyn vendingowych – opowiada Rafał Jarzombek, kierownik sprzedaży w firmie. – Nasza oferta dzieli się na produkty typu standard, takie jak automat do napełniania balonów helem, jak również automaty typu custom, czyli takie skrojone ściśle pod wymagania danego Klienta.

Jak przebiega produkcja? Szczegóły na antenie TVS (28 maja) o 16:55!

 

Fabryki w Polsce: Fabryki a systemy informatyczne

Praca fabryki to ogrom procesów, które odbywają się w tym samym czasie, a w które nierzadko zaangażowane są całe zespoły specjalistów. Każdego dnia produkowane są serie produktów, jak również zużywane są tony surowców.

Z tak dużą liczbą danych, jakie trzeba przetworzyć, człowiek nie jest sobie w stanie poradzić. Dlatego aby zrealizować zamówienia klientów, fabryki potrzebują odpowiedniego wsparcia systemów informatycznych w zakresie zarządzania firmą.

Dostarczaniem systemów informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych zajmuje się firma DSR z Wrocławia. Takie systemy pomagają zorganizować pracę fabryki – dzięki nim można m.in. zaplanować, zrealizować i kontrolować pracę wszystkich działów.

Jak działają takie systemy? Przekonamy się na przykładzie firmy Wielton!

 

Nie przegap premierowych odcinków programu „Fabryki w Polsce” – w każdy wtorek o 16:55 w TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK NASZEGO PROGRAMU!

Fabryki w Polsce: Jak się produkuje najlepszą zabawę, czyli wizyta w ENERGYLANDII

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close