KrajRegion

Jak powstają stalowe domy? [FABRYKI W POLSCE]

W programie „Fabryki w Polsce” (we wtorki o 16:55 na antenie TVS) podglądamy pracę polskich fabryk. Dziś sprawdzimy, jak powstają stalowe domy i elektryczne kotły centralnego ogrzewania oraz pompy ciepła.

 

Fabryki w Polsce” to program, w którym odwiedzamy polskie fabryki, tłumaczymy procesy produkcyjne i przyglądamy się pracy nowoczesnych maszyn. W najnowszym odcinku przekonamy się, jak powstają stalowe domy i elektryczne kotły centralnego ogrzewania oraz pompy ciepła. Sprawdź szczegóły!

Oglądaj premierowe odcinki programu „Fabryki w Polsce” we wtorki o 16:55 na antenie TVS!

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

Stalowe Domy

Energooszczędne budynki wykonane w technologii szkieletowej to coraz częściej poszukiwane rozwiązanie przez tych, którzy marzą o swoich czterech ścianach. Jedną z propozycji są stalowe domy, których budowę dziś prześledzimy.

Technologia polega na postawieniu konstrukcji budynku z elementów stalowych, wykonanych w warunkach fabrycznych. Jakie są zalety stalowych domów?

Szybkość i budowa – odpowiada Agnieszka Syrzistie, Stalowe Domy. – W ciągu trzech miesięcy jesteśmy w stanie postawić dom do stanu deweloperskiego. Energooszczędność, którą zyskujemy dzięki rozwiązaniom instalatorskim, a także precyzja wykonania, którą uzyskujemy dzięki przemysłowej metodzie prefabrykacji, która gwarantuje wysoką jakość i dokładność produktu.

(fot. TVS)

Zobacz, jak powstają stalowe domy już dziś (24 kwietnia) na antenie TVS o 16:55!

 

Kospel

Wybór ekologicznych sposobów na ogrzanie domu czy mieszkania oznacza korzyść dla środowiska, w którym żyjemy, a w konsekwencji także i dla nas samych. Wśród dostępnych rozwiązań mamy między innymi elektryczne kotły centralnego ogrzewania oraz pompy ciepła.

Żeby zobaczyć, jak są produkowane, w programie „Fabryki w Polsce” odwiedzimy firmę Kospel – największego w Polsce i jednego z największych w Europie producenta elektrycznych kotłów grzewczych.

Kospel jest liderem w branży grzewczej – mówi Paweł Skrzypczak, wiceprezes Kospel S.A. – Firmą z 30-letnim stażem oraz polskim kapitałem, zatrudniającą 500 osób.

(fot. TVS)

Chcesz dowiedzieć się, jak produkowane są elektryczne kotły grzewcze? Nie przegap najnowszego odcinka programu „Fabryki w Polsce”!

 

Oglądaj premierowe odcinki programu w każdy wtorek o 16:55 w TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK NASZEGO PROGRAMU!

FABRYKI W POLSCE: Coś dla smakoszy, czyli sery dojrzewające i czekolada!

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close