Oglądaj w TVSRegion

Loża Prezydentów: Jak samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie epidemii?

Przedsiębiorcy wystawieni są na dużą próbę podczas epidemii. W kolejnym wydaniu programu „Loża Prezydentów” sprawdzimy, jakie rozwiązania proponują samorządy, by im pomóc.

 

Trwa ogólnokrajowa kwarantanna. Zamknięto restauracje, siłownie, baseny, a centra handlowe działają w bardzo ograniczonym zakresie. Przedsiębiorcy z branż najbardziej dotkniętych kryzysem epidemicznym coraz głośniej mówią, że bez pomocy nie przetrwają. Specjalny pakiet pomocowy obiecuje rząd. Wiele samorządów nie czeka jednak na jego decyzje i same proponują przedsiębiorcom ulgi, zwolnienia z czynszów czy odroczenia różnego rodzaju płatności.

Właśnie o tym porozmawiamy w kolejnym wydaniu programu „Loża Prezydentów”.

Gośćmi Grzegorza Żądło będą Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa, Daniel Beger, prezydent Świętochłowic i Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej. Początek programu w środę 25 marca o 17:55.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Niby nie można, ale jednak można? Kiedy nie obowiązuje zakaz wychodzenia z domu?

Metropolia i marszałek przesuwają miliony na walkę z koronawirusem!

„Za pięć minut flacha i pizza, inaczej sam pójdę i będę zarażał…”. Nietypowa interwencja policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close