AlarmRegion

Jakiś DZBAN zniszczył szybę na kładce w Jaworznie. Policja szuka sprawcy

Kolejny bezmyślny akt wandalizmu, tym razem w Jaworznie. Ktoś wybił szyby na kładce, która przebiega nad ośrodkiem Geosfera. Straty są niemałe, bo urzędnicy już oszacowali je na ponad 8 tys. zł.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie sprawa została już zgłoszona na policję. – Trwa postępowanie związane z ustaleniem sprawców – czytamy w komunikacie MZDiM.

Niestety, takich zdarzeń na terenie miasta jest więcej, a płacimy za nie my wszyscy. Jak wylicza MZDiM regularnie ofiarą wandali padają przystanki autobusowe. W ostatnim czasie miasto musiało wydać prawie 5 tys. zł na naprawę wybitych szyb w wiatach czy uzupełnianie ławek. Dewastowany był także rynek w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Tam wandale zniszczyli cztery lampy, a koszt szkód to ok. 7 tys. zł.

Kilka dni temu głośno było także o mężczyźnie, który postanowił skakać po świetliku umieszczonym na dachu Miejskiego Centrum Integracji Transportu w centrum miasta. Koszt naprawy zniszczonego świetlika to ponad 8 tys. zł.

Źródło i foto: MZDiM w Jaworznie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Na Śląsku na COVID zaszczepią nas farmaceuci, diagności i fizjoterapeuci. Ruszają szkolenia

Pole w Raciborzu kryło tajemnicę o której nikt nie miał pojęcia! [WIDEO]

Katowice: Wolontariusze potrzebni do pomocy w szpitalu tymczasowym w MCK

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close