Region

Jarosław Kaczyński: Andrzej Duda nie jest karierowiczem

Wczoraj w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Nie było żadnego zaskoczenia, bo decyzją rady politycznej PiS, jednogłośną, kandydatem na prezydenta został Andrzej Duda.

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wybór Andrzeja Dudy skomentował prezes PiS Jarosław Kaczyński. – Są trzy przesłanki. Pierwsza odnosi się do drogi pana prezydenta Dudy do prezydentury. Do tego momentu, kiedy w 2015 roku wysunięty przez naszą partię został prezydentem. Druga przesłanka odnosi się do sposobu wypełniania tej najważniejszej w Polsce, niezwykle ważnej funkcji w niezwykle ważnym i trudnym czasie. Przesłanka trzecia odnosi się do tego, co możemy przewidzieć, jeśli chodzi o przyszłą kadencję, o te kolejne 5 lat, o które walczymymówił.

Jarosław Kaczyński powiedział też, że „Andrzej Duda z całą pewnością nie jest karierowiczem. Nie zabiega o zaszczyty, nie koncentrował się na swojej karierze, szedł prostą drogą”. Prezes PiS chwalił także początek kariery politycznej obecnego prezydenta, kiedy ten współpracował ze śp. Lechem Kaczyńskim.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SKANDAL! Ksiądz pobity przed mszą świętą! Parafia wydała OŚWIADCZENIE

https://tvs.pl/informacje/naprzod-janow-na-finansowym-dnie-klub-usunieto-z-polskiej-hokej-ligi/

Pieniądze lub butelka wódki. Korupcja w katowickiej straży miejskiej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close